Dijital Pazarlama Hizmeti

Dijital Pazarlama Hizmeti Alarak Markanızı İçin En Doğru Yatırımı Yapın!

Dijital Pazarlama ajansları arasında seçim yaparken, markanız için en doğru dijital stratejiyi geliştirecek, en az harcama yaparak, en çok verimi sağlamaya hedefleyecek ajansı seçiniz.

Firmamız, çalıştığı markalar ve kazandığı deneyimler ile sizlere en doğru dijital pazarlama hizmeti çözümlerini sunmayı hedeflemektedir. Markanızın ihtiyaçlarını, hedef kitlesini, satış hedeflerini doğru analiz ederek, en etkili olacak yol haritasını çıkarıyoruz.{” “}

Dijital Pazarlama stratejinin belirlenmesi ve hedeflerin çıkarılması sonrası, yapılan iletişimleri, kampanyları ölçümlüyor ve raporluyoruz. Raporlar ile sürekli gerekli düzenlemeleri yapıp, yarattığımız faydayı gözler önüne seriyoruz.

Ölçümleme, Ölçümleme ve Yine Ölçümleme!

Ölçümleme, dijital pazarlama ve geleneksel pazarlama arasındaki en önemli özelliktir. Geleneksel pazarlama sınırlı bir şekilde ölçümlenirken, dijital pazarlamada tam olarak ölçümlemek, pek çok detaya sahip olmak ve dolayısıyla doğru adımları mümkündür.

Dijital Pazarlama faaliyetleri için kullanılan farklı reklamlardan ya da farklı mecralardan hangilerinin daha etkili olduğunu, geri dönüşümlerine bakarak ölçebilirsiniz. Harcanan bütçenin geri dönüşünü kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. CPC (cost per click) tıklama başı maliyet, CPA (cost per action) edinme başı maliyet gibi parametrelere göre optimizasyonlar gerçekleştirerek, harcamalarınızı yönlendirebilirsiniz.{” “}

Dijital dünyada kullanıcılarınız, satın alma davranışlarını detaylı bir şekilde gözlemleme ve onları anlamlandırma şansına sahipsinizdir. Kullanıcınız ya da müşteriniz ile ilk temas nerede oldu? Hangi dijital kanaldan geldi? Sonrasında tekrar sizi nasıl ziyaret etti? Bu ziyaret nasıl satın almaya döndü? Vb pek çok detaya dijital pazarlama eforlarınızı ölçümleyerek ulaşabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz