Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ile Markanızı Görünürlüğünü ve Etkinliğini Artırın!

Dijital dünyada insanların birbirleri ile iletişim kurmasında, paylaşımlarda bulunmasında sosyal medya büyük rol oynamaktadır. İnsanlar zamanlarının çoğunu artık Facebook, Instagram, Twitter vb sosyal medya uygulamalarında geçirmektedir.

Sosyal Medya, büyük ya da küçük tüm firmaların, markaların müşterileri ve potansiyel müşterileri ile etkili bir şekilde iletişim kurmalarını da sağlamaktadır. Bu iletişimlerde dikkatli olunması gerekilen konular ve bu doğrultada geliştirilmesi zorunlu olan stratejiler bulunmaktadır.

Doğru stratijilere, yaratıcı ve güncel içeriklere sahip, etkin bir sosyal medya yönetimi ile markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. İletişimde ve etkileşimde bulunduğunuz kitleyi genişletip, takipçileriniz sayısını artırabilirsiniz. Burada önemli olan diğer bir konuda takipçiler ile olan bu iletişimin tutarlı ve sürekli olmasıdır. Takipçi sayısı artıkca firmaya ya da markaya olan güvende artacaktır.

Realooks, firmanızın ve markanızın hedef kitlesine uygun olacak sosyal medya yönetimi stratejileri ve yaratıcı kampanya fikirleri geliştirerek sosyal medya yönetimi hizmeti vermektedir.

Yönettiğimiz Sosyal Mecralar

Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Pinterest, Foursquare gibi sosyal mecralar için yönetimi hizmeti veriyoruz. Sektörel araştırmalar, rekabet analizleri yaparak firmanıza ve markanıza uygun olacak sosyal mecraları belirliyoruz.

Firmamız, profesyonel sosyal medya yönetim araçlarını kullanarak, tek bir yönetim ekranı üzerinden birden fazla sosyal medya platformunda paylaşım yapıp, anlık analizler yapabiliyoruz.

Sosyal Medya Eforlarınızın Faydasını Ölçümleme

Sosyal medya çalışmalarınız sürekli olmalıdır. Bu sayede sosyal medyada etkileşimde olduğunuz kitle sürekli büyürken, markanıza olan ilgi, sitenize gelen trafikde artacaktır.

Google Analytics gibi araçlar ile sosyal medya yönetiminin faydası, ölçümlenebilmektedir. Ayrıca, Facebook reklamlarının geri dönüşleri doğruda Facebook Business sayfalarında analiz edilip, ölçümlenmektedir. Firmamız yapılan ölçümlemeler sonrası müşterileri ile aylık düzenli raporlar paylaşmakta ve bu raporları analiz ederekte gelecek ayın planlamalarını yapmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerimiz